علف لیمو مسکن قوی وداروی مؤثر برای عفونت زدایی

شبکه خبری تورنتو نیوز در مقاله‌ای دراین باره آورده است: علف لیمو دارای خواص ضدباکتریایی و ضدمیکروبی فوق‌العاده است. این گیاه برای درمان عفونت‌های معده، روده، ادراری و زخم‌ها موثر است.

هم‌چنین به درمان بیماری‌هایی مثل تیفویید، عفونتهای پوستی، مسمومیت غذایی و نیز رفع بوی بد دهان کمک می‌کند. روغن علف لیمو به دلیل دارا بودن خواص ضد درد و مسکن برای تسکین سردردها، دردهای مفصلی و دردهای عضلانی بسیار مفید است. این گیاه هم‌چنین در پایین آوردن تب موثر است.

منبع:http://www.isna.ir/

 

/ 2 نظر / 17 بازدید
آدمک آهنی

با سلام و با اجازه همه دوستان. پیام آزادی می گذارم شاید خالی از فایده نباشد کتاب خوانده ی که هزاران کتاب قطور راخوانده باشد اما درد مردمش را احساس نکند و برای مردمش چاره ی نیا ندیشد به کامپیوتر آهنی وجامدی می ماند که هزاران صفحه کتاب درداخلش ریخته و بایگانی شده است و در برابر پدیده های گوناگون اطرافش کرخت وبی احساس است. مردم ما زمانی طعم آزادی و عزت را خواهد چشید که تحصیلکردگان شان درد و محرومیت مردم خودرا با تمام وجود احساس نماید ودر جستجوی راه حلی معقول و سنجیده شده برای نجات مردم خود باشیم. به هوش باشیم که کتاب خوانان ما خود فروخته و مردم فروش یا گرفتار روز مرگی و سودجویی نشود. زنده بادعدالت اجتماعی وهمبستگی ملی.

گپ

سلام اقای قربانی از چنین مطالبی بسیار خوشم می اید اطلاعات کاربردی مان را ارتقا می دهد موفق باشید