بهترین وبلاگ جهان

وبلاگ‌ها صفحات اینترنتی هستند که به‌سادگی از طریق پایگاه‌های اینترنتی مجانی راه‌اندازی می‌شوند و هرشخص درمورد علایق و افکارخود درصفحه راه‌اندازی شده مطالبی را به صورت یادداشت‌های روزانه می‌نویسد.وبلاگ‌های معروف از راه تبلیغات درآمدهای خوبی دارند و اکنون برخی از افراد در کشورهای دیگر دنیا حرفه‌شان تنها وبلاگ نویسی است .

این گزارش می‌افزاید:تنها برای نمونه کافی است به آمار ارایه شده توسط موتور جستجوی بسیار معتبر “تکنوراتی” (  (Technorati آمریکا استناد کرد که وبلاگ این بازیگر را در صدر فهرست خود رده بندی کرده است .

تحلیل گران موفقیت درخشان وبلاگ این بازیگر را به گسترش روزافزون کاربرد اینترنت در چین مربوط می‌دانند.

اگرچه فقط بخش کوچکی از جمعیت یک میلیارد و سیصد میلیون نفری چین اکنون از اینترنت استفاده می‌کنند، اما دولت این کشور زمینه لازم را نیز برای استفاده روزافزون کاربران اینترنتی فراهم کرده است.

تعداد کاربران اینترنتی چین در سال گذشته  ۱۳۲ میلیون نفر بود.دولت از گسترش اینترنت برای تسهیل در امر آموزش و تجارت حمایت می‌کند اما به شدت این رسانه را تحت بررسی‌های نظارتی قرار داده است و محتوای آن را کنترل می‌کند.

ژو جیلینگ بازیگر چینی  ۳۳ سال دارد و به عنوان یک بازیگر و کارگردان چینی روشنفکر مطرح است . او در وبلاگ خود که نگارش آن را از اکتبر ۲۰۰۵  آغاز کرد، علاوه بر وقایع نگاری زندگی روزانه به نگارش تاملات فلسفی و نا امیدی‌های زندگی‌اش نیز پرداخت.

بعد از یک سفربه نیویورک برای فراگیری زبان انگلیسی، او مشکلاتی را که در مورد یادگیری زبان با آن روبرو بود در وبلاگ خود منعکس کرد .

وبلاگ این بازیگر اکنون در رتبه بندی بین  ۷۵ میلیون وبلاگ جهان در فهرست  ۵۰ وبلاگ نخست جهان قرار دارد .

این بازیگر اکنون توانسته است با وبلاگ خود به شهرتی بیش از فعالیت‌های سینمایی‌اش دست یابد.

مرجع:http://www.cheraq-off.blogfa.com/post-30.aspx

/ 0 نظر / 68 بازدید