بامیان

مردمان مرد دارد بامیان

سینه پردرد دارد بامیان

عکس بامیان

بامیان از ولایتهای پرجمعیت و محرومی است که در طول ده سال گذشته با آنکه در امنیت و آرامش کامل بود اما با کمال تأسف از بازسازی جدی و صادقانه محروم ماند.مردم بامیان بارهای برعلیه تبعیض قومی و محروم نگهداشتن بامیان در بامیان و حتی در کابل تظاهرات کردند اما حکومت پنبه در گوش کرده و چشمان سفیدش را نیز بسته است که نه صدای بامیانیها را می شنود و نه اوضاع درد آور بامیان را می بیند. پیام مردم بامیان این است که تبعیض را متوقف کنید و به ولایت بامیان نیز همانند سایر ولایتهای پرجمعیت توجه نموده ولایت بامیان را از رده ولایت درجه پایین بیرون آورده در زمره ولایت درجه یک قرار دهید. زیرا با شهرت جهانی بامیان، آثار بزرگ و گرانبهای باستانی که در بامیان است، معادن بزرگ که در ولایت بامیان قرار دارد و جمعیت زیادی که در ولایت بامیان وجود دارد اگر این ولایت درجه یک نشود ظلم وجفای تاریخی و نابخشودنی بر مردم محروم و فراموش شده ولایت بامیان شده است.

/ 5 نظر / 34 بازدید
پویا

سلام جناب آقای قربانی بزرگوار من هر از گاهی به وبلاگ پر محتوای تان سر میزنم و استفاده ها می برم. من هم یک پست جدیدی به مناسبت 5جوزا، سالروز ولادت رهبر ازادی، بابه مزاری گذاشته ام امیدوارم سری بزنید. http://faslenaw.blogfa.com/post-232.aspx موفق باشید

بزرگترین دیتابیس چت ایرانیان - WildBuzz

سلام. برای تبادل لینک ابتدا ما را با عنوان "بزرگترین دیتابیس چت ایرانیان - Wild Buzz" و آدرس "http://wildbuzz.ir" لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در بخش تبادل لینک هوشمند قرار دهید تا پس از تایید مدیریت لینک شما در سایت قرار گیرد (در صورت نمایش ارسال پیغام های خطای اشتباه مانند نبودن لینک ما در سایت شماو... در نظرات درخواست خود را اعلام کنید.) تبادل لینک با تمام وبلاگ ها و وبسایت ها با هر تعداد بازدید و یا Page Rank انجام می شود با تشکر.

مصطفی

سلام چه توقع داری هموطن حکومت همان حکومت عبدالرحمنی ظاهرشاهی است فقط اسمش عوض شده هیمن کاش فقط بامیان بود برین سایرمناطق هزاره جات رانگاه کنید تبعیض وقوم پرستی داره بیداد می کند ولی کوگوش شنوا وچشم بینا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رضایی

متأسفانه بامیان واقعا محروم است. راه حل فقط بیدار شدن مردم بامیان است

اسد الله

بامیان اگر مردمان مرد می داشت که تا این اندازه محروم و بدبخت نگهداشته نمی شد!