پناهندگی به استرالیا

اگر هنوز هم فرم ثبت نام پناهندگی به کشور استرالیا را پر نکرده اید نوشته ای ذیل را حتما تا آخر بخوانید

برای پناهندگی به استرالیا باید فرم ثبت نام پناهندگی به استرالیا را در سایت سفارت آن کشور در تهران پرکنید.

حتما شما آخرین نفرید که دنبال فرم ثبت نام پناهندگی به استرالیا می گردید! دیگران همه رفتند به استرالیا رسیدند اما شما که تازه از خواب بیدار شدید حالا انگشت حسرت به دهان بگیرید و فقط با کسانی که در استرالیا رسیده اند چت (ویدیویی) کنید و آب دهن تان را قورت بدهید.

نه اینقدر زود نا امید و افسرده نشوید هنوز فرصت کوتاهی باقی است اگر خودتان تلاش کنید می توانید آخرین فرمهای ثبت نام را البته با کمی قیمت گرانتر می توانید به دست بیاورید برای اطلاع دقیق از کیفیت ثبت نام و پرکردن فرم مهاجرت به استرالیا به  اینجا سر بزنید و  و اطلاعات و توضیحاتی مربوط به نحوه ای ثبت نام در سفارت استرالیا درتهران  برای مهاجرت و پناهندگی به استرالیا را بیبینید.

یکی از مهاجران وبلاگ نویس افغان فرم را که در کافی نت ها به عنوان فرم ثبت نام برای مهاجرت فروخته می شود در سایت  امور اتباع و مهاجرین استرالیا پیدا کرده است که معروف به فرم  842 است و با فرمت پی دی اف در سایت گذاشته شده است.

برای دسترسی به سایت امور ا تباع و مهاجرت استرالیا اینجا  و برای دسترسی به فرم ثبت نام  مهاجرت به استرالیا اینجا را کلیک نمایید.

/ 25 نظر / 188 بازدید
نمایش نظرات قبلی
غلام فاروق

مهاجرت به اسرالیا

[قهقهه]

[شرمنده]

علی

دوست عزیز لطف می کنی بگی که از طریق سفارت های کدام کشورها می شود پناهندگی گرفت ؟ منظورم سفارت کدام کشورها در ایران هست که بشود رفت به سفارت و درخواست پناهندگی داد .(برای یک ایرانی) ممنون

محمدرضا

یعنی برای مردم متاسفم که گول همچین آدمایی رو میخورن اینا دارن از ساده لوحی مردم سوء استفاده می کنند و پول به جیب می زنند آخه آدمه عاقلی که خودتو مسلمان خطاب میکنی اونوقت از امام حسین شرم نمیکنی و همینجوری پول به جیب می زنی یه خدایی هم اون بالا نشسته و حساب تو تو دخل خدا پر شده فکر کنم حسابی برات تو جهنم جا ردیف کردن تا ازت پذیرایی کنن همه بدونن این شایعه کاملا دروغه این موضوع فقط بحثی بود بین وزرا خارج فقط یه حرف اونوقت اینا هم موقعیت رو مناسب دونستن خدا ببخشه شماها رو

غلامرضا

I am an electrician with certificate I want to go to australia for job

محسن

برای تبادل لینک مزاجعه کنید.......

MASOOD

سلام لطفا به ما کمک نماید زندگی ما به خطر هست بخدا قصم لطفا کمک نماید

MASOOD

لطفا کمک کونید زندگی ما به خطر هست بخدا قصم کمک کونید